Dane kontaktowe

 AMIGO
 ul. Konary 40a
 32-031 Mogilany

 

 NIP: 9442249126
 REGON: 362422628

 

 Czynne:
 Pon-Pt: 8:00 - 17:00
 Sob: 9:00 - 14:00 

 

786 208 700
536 595 599
amigo@amigo-krakow.pl

mBank
08 1140 2004 0000 3102 7588 0198

 


49399073
 

W budynku - Lewiatan

Zaloguj się

Raty

 

Pora na raty

Bezpieczne zakupy

Jednostka wewnętrzna LG ARTCOOL MS12AWR 3,5kW

Jednostki wewnętrzne
2100
PLN
Jednostka wewnętrzna LG ARTCOOL MS12AWR 3,5kW
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 2 100,00 zł
Cena netto: 1 707,32 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

MS12AWR

Producent:
LG

Jednostka wewnętrzna LG ARTCOOL MS12AWR 3,5kW

Klimatyzator wyposażony w nowatorski system oczyszczania powietrza NEO-Plasma, monitoring i rozwiązywanie problemów przy użyciu smart phona oraz automatyczne oczyszczanie. Wszystkie te cechy sprawiają, że klimatyzatory Libero sprawdzają się doskonale w nowoczesnych wnętrzach wnętrzach biur, hoteli mieszkań lub restauracji. Klimatyzator złożony jest z - jednostki wewnętrznej (parownik) umieszczanej na ścianie pomieszczenia oraz zewnętrznej (skraplacz), mocowanej na zewnątrz pomieszczenia. Zastosowany czynnik chłodniczy (ekologiczny) oraz innowacyjny wymiennik, gwarantują doskonałą wymianę ciepła. Firma LG jako jedn z najbardziej uznanych na polskim rynku gwarantuje wysoką jakość i innowacyjność oferowanych produktów. Wygodna kontrola pilotem na podczerwień pozwala na programowanie parametrów urządzenia. Klimatyzatory LG posiadają duże możliwości ustawień komfortu pracy, np. programowalny timer, automatyczna wentylacja, praca nocna.

 


Optymalizacja chłodzenia i grzania; Bezprzewodowy pilot; Filtr antyalergiczny; Szybki i łatwy montaż; System oczyszczania powietrza NEO Plasma; Potrójny filtr; Automatyczne oczyszczanie; Funkcja Jet Cool (szybkie schłodzenie pomieszczenia); Funkcja Auto Swing; Rozprowadzanie powietrza góra-dół; Niski poziom hałasu; Automatyczna zmiana trybu pracy; Zdrowe osuszanie; Funkcja gorącego startu; Antykorozyjne złote lamele; Automatyczny restart; Automatyczny tryb snu; 24-godzinne programowanie ON/OFF; Kompatybilny z inwerterowymi systemami Multi; Monitoring i rozwiązywanie problemów przy użyciu smart phona.

System oczyszczania powietrza NEO Plasma :

1.Filtr wstępny
Antybakteryjny filtr wstępny usuwa duży kurz, pleśń i kurz z pościeli.
2.Filtr plazmowy
Opracowany przez LG plazmowy system oczyszczania powietrza usuwa nie tylko mikroskopijnej wielkości zanieczyszczenia i kurz, ale również domowe roztocza, pyłki i sierść zwierząt aby zapobiec chorobom alergicznym takim jak astma.
3.Filtr węglowy Nano
Filtr węglowy o rozmiarze nano wyłapuje cząsteczki zapachowe i całkowicie usuwa nieprzyjemne zapachy z pomieszczenia stwarzając przyjemne środowisko.
4.Potrójny filtr
Potrójny filtr składa się trzech filtrów, które redukują symptomy obecności licznych związków organicznych, w tym formaldehydu. Dodatkowo usuwane są tu nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu warunki przebywania w pomieszczeniu stają się komfortowe.
5.Filtr antyalergiczny
Filtr jest wzbogacony enzymami neutralizującymi alergeny, apatytem oraz organicznymi i nieorganicznymi związkami chemicznymi. Po przejściu powietrza przez filtr, zostaje ono skutecznie oczyszczone z czynników wywołujących alergie.
6.Filtr Nano Bio Fusion Filtr Nano Bio Fusion umożliwia bioenzymom o rozmiarze cząsteczki nano

Funkcja Jet Cool: Funkcja Jet Cool wydmuchuje chłodny strumień powietrza do pomieszczenia przez 30 minut do chwili osiągnięcia zadanej temperatury w pomieszczeniu.
Automatyczne oczyszczanie: Przykry zapach z urządzenia spowodowany jest pleśnią osadzająca się w wymienniku ciepła. Po wyłączeniu klimatyzatora, pozostają w nim skropliny. w wilgotnym pojemniku parownika będą gromadziły się pleśń i bakterie. Funkcja automatycznego oczyszczania osusza mokry wymiennik zapobiega tym samym rozwojowi bakterii i pleśni, przykrym zapachom i oszczędzając nasz czas potrzebny na częste mycie klimatyzatora. Krok 1. Nawiewane delikatnie i cicho powietrze osusza parownik i usuwa pozostałą wilgoć. Kiedy uruchomisz funkcję "Auto Clean", funkcja automatycznego czyszczenia uruchamia się po zakończeniu funkcji chłodzącej. Krok 2. Całkowicie usuwa jeszcze raz źródło pleśni za pomocą systemu Neo-Plasma. W ciągu 30 minut funkcja "Auto Clean" osusza wewnętrzne części klimatyzatora.

Dane techniczne

Wydajność chłodniczna [kW] 3,5

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu

©2013 Wszelkie prawa zastrzeżone dla AMIGO, ul. Jagiellonska 37, 32-040 Krakow, NIP:944-224-91-26

Sklep internetowy Shoper.pl