Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pompa ciepła Panasonic AQUAREA KIT-ADC16GE5 16,0kW

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Panasonic
Kod produktu: KIT-ADC16GE5

Opis

Pompa ciepła Panasonic AQUAREA KIT-ADC16GE5 ALL IN ONE 16,0kW

Nowy moduł hydrauliczny typu All-In-One + zbiornik
200 l

Firma Panasonic opracowała nowe, wysoce efektywne
rozwiązanie – łatwy do zainstalowania moduł hydrauliczny
typu All-In-One.
Dodatkowo Panasonic stworzył serię sterowników
umożliwiających kontrolę dwóch stref grzewczych, układów
kaskadowych i biwalentnych.

 

 

Panasonic wprowadził na rynek nową wydajną jednostkę wewnętrzną pompy ciepła Aquarea typu All-In-One. Rozwiązanie w jednej obudowie obejmuje moduł hydrauliczny Aquarea oraz 200-litrowy zasobnik c.w.u. Jednostka jest łatwa w instalacji i charakteryzuje się wysokim współczynnikiem COP sięgającym poziomu5,0.

All-In-One to nowa jednostka wewnętrzna pompy ciepła Panasonic Aquarea, która w jednej obudowie integruje moduł hydrauliczny do podgrzewania wody ze zbiornikiem c.w.u. W skład serii wchodzi typoszereg trzech modułów o wydajności od 3 do 16 kW przeznaczonych do współpracy z agregatami zasilanymi jedno lub 3-fazowo. Z kolei zbiornik ciepłej wody użytkowej ma pojemność 200 litrów i jest wykonany ze stali nierdzewnej, a otaczająca go izolacja ogranicza straty energii.

 

 

Duża powierzchnia wymiany ciepła podnosi wydajność urządzenia i skraca czas potrzebny do podgrzania wody użytkowej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom udało się uzyskać wysoki współczynnik COP sięgający poziomu 5,0, co świadczy o wysokiej efektywności pompy ciepła.

Cała jednostka charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi rozmiarami: 1827 x 600 x 720 mm (wysokość x szerokość x głębokość), przez co staje się idealnym rozwiązaniem dla tych obiektów, w których nie ma zbyt wiele wolnej powierzchni. Dzięki opracowanej przez specjalistów Panasonic konstrukcji, moduł All-In-One eliminuje także wiele problemów, które pojawiają się w urządzeniach innych producentów. Najczęściej są związane z instalacją i wynikają z utrudnionego dostępu do orurowania oraz przewodów elektrycznych znajdujących się z tyłu jednostek. W nowej jednostce Panasonic zostały one umieszczone w jej dolnej części, a dostęp do nich wiedzie przez 15-centymetrowy prześwit. Dzięki temu instalacja urządzania jest łatwa i nie zajmuje dużo czasu, a przyłącza są niewidoczne dla domowników. Ponadto zestaw daje możliwość wstępnego montażu i przymocowania jednostki do ściany już na etapie budowy obiektu.

Dodatek do jednostki stanowi seria sterowników zapewniających kontrolę dwóch stref grzewczych, zarówno w układzie kaskadowym, jak i biwalentnym. Jednostka pozwala na zainstalowanie do trzech sterowników, w tym nowego sterownika zdalnego Aquarea, Heat Pump Manager, oraz dotykowego ekranu LCD, kompatybilnego z HPM.

– Nowy moduł Panasonic All-In-One zapewnia szereg korzyści zarówno instalatorom, jak i właścicielom domów. Dla tych pierwszych oznacza oszczędność czasu związaną z prostą instalacją.

Z kolei użytkownikom gwarantuje wysoką wydajność, a także możliwość prostej obsługi za pomocą zdalnych sterowników. Nie muszą również wydzielać specjalnego pomieszczenia na urządzenie, ponieważ rury i przyłącza są ukryte w estetycznej obudowie Aquarei All-In-One.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl